Zamki zatrzaskowe z cięgnem

Niezależnie czy preferują Państwo wyzwalacze mechaniczne, czy elektroniczne, w naszym asortymencie zostały umieszczone rozwiązania spełniające potrzeby każdego. Oferujemy zamki zatrzaskowe z cięgnem, wyprodukowane przez renomowanego producenta Southco, który już od 1998 roku dostarcza na światowy rynek systemy zamknięć. Wykorzystywane są one w zakładach ze wszystkich gałęzi przemysłu, dzięki możliwości dowolnej modyfikacji poszczególnych produktów. Podobnie jest z rozwiązaniami prezentowanymi w tej kategorii.

Oferujemy zamki zatrzaskowe z cięgnem, które doskonale sprawdzają się nawet podczas regularnej styczności z bardzo
dużymi obciążeniami. W zależności od rodzaju zastosowanego wyzwalacza mogą posiadać dedykowany przycisk lub jeden z wielu dostępnych uchwytów. W ofercie uwzględnione zostały także liczne akcesoria, wśród których znajdują się łączniki (w kolorze białym lub czarnym), bolce, a także rozdzielacze. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej informacjami oraz do kontaktu, jeżeli pojawią się dodatkowe pytania.

Działanie zamków zatrzaskowych z cięgnem

Zamki

SERIA R4

Zamek serii R4 dostępny teraz z wygodnym uchwytem.

Charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia. Wykonane ze stali lub stali nierdzewnej. Dwa sposoby otwarcia: ręcznie lub poprzez cięgno zamontowane do wyzwalacza. Dostępne w kilku wielkościach.

SERIA R4-25

To solidne rozwiązania zatrzaskowe do drzwi i paneli ciężkiego sprzętu i pojazdów łączą w sobie bezpieczeństwo z wygodą zamykania. Ich kompaktowa konstrukcja zapewnia ukrytą obsługę, jednocześnie tolerując nierówności podczas zamykania, łatwe blokowanie przy niskiej sile zamykania i mocne zatrzaskiwanie z wygodnym, bezpiecznym dopasowaniem.

SERIA R4-81

SERIA R4-82

Wyzwalacze mechaniczne

SERIA AC

Wyzwalacze mechaniczne mają różne sposoby otwarcia, materiał wykonania oraz wielkość. Stosowane mogą być w wielu dziedzinach przemysłu. Zamek otwierany może być za pomocą wyzwalacza w postaci przycisku lub wielu formach uchwytów. Dodatkowe zamknięcie na klucz zabezpiecza aplikację.

Dane techniczne

SERIA E5

Wyzwalacze elektroniczne

SERIA AC-EM

Wyzwalacz elektroniczny zamontowany za pomocą blaszki łączącej do zamka serii R4-05. Dostępny z kablem lub bez.

Dane techniczne

Seria AC

Cięgna służą do łączenia klamki (wyzwalacza) z zamkiem. Giętkie i dopasowujące się do aplikacji mogą być prowadzone w wybranym kierunku oraz zajmują bardzo mało miejsca. Dostępne o wielu długościach i rodzajach. Cięgna o niestandardowych wymiarach produkowane są na zamówienie.

Dane techniczne

  • Wysoka wytrzymałość, konstrukcja odporna na korozję
  • Łatwe dopasowanie do klamek Serii AC i zamków Serii R4

Dane techniczne

W akcesoriach dodatkowych znajdują się bolce (zaczepy), na których blokuje się zamek (opisane w zakładce Zamki – seria R4), czarne lub białe łączniki zamka z cięgnem oraz uchwyty mocujące cięgno i rozdzielacz cięgien AC-05 (opisane w zakładce cięgna – seria AC).

Dane techniczne