Wsparcie techniczne

Jeżeli poszukują Państwo informacji na temat oferowanych przez nas systemów zamknięć przemysłowych Southco, polecamy zapoznać się z broszurami prezentowanymi na tej stronie. Można w nich sprawdzić między innymi, które zamki dociskowe, zatrzaskowe lub z ryglem wykazują pożądaną w Państwa zakładzie klasę odporności ogniowej, w przypadku jakich zastosowań warto je wykorzystać np. w branży kolejowej, a także które z nich najlepiej sprawdzą się w środowisku szczególnie narażonym na korozję. Posiłkując się specjalistyczną wiedzą zawartą w tych dokumentach, zdecydowanie łatwiej będzie podjąć Państwu kluczowe decyzje zakupowe i upewnić się, że to właśnie wyroby Southco będą najlepszym wyborem w danej sytuacji.

Potrzebne są ergonomiczne rozwiązania dla przemysłu medycznego? Technologia pozycjonowania Southco spełni wszystkie Państwa oczekiwania!

Broszura na temat wyrobów przeznaczonych stricte dla przemysłu medycznego pozwala natomiast zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie pozycjonowania oświetlenia, monitorów i innego sprzętu stosowanego w szpitalach oraz prywatnych gabinetach lekarskich. W przypadku konieczności uniesienia sprzętu o dużej masie przy możliwie jak najmniejszym wysiłku, świetnym wyborem będą mechanizmy przeciwwagi Southco, podczas pracy zespołów diagnostycznych doskonale sprawdzą się z kolei systemy umożliwiające obrócenie i pochylenie monitora w praktycznie dowolny sposób, dzięki czemu np. zdjęcia USG i RTG oraz wyniki innych badań będą optymalnie widoczne.

Antywibracyjne systemy zamknięć z cięgnami – skuteczny sposób na ograniczenie hałasu i wibracji

Wszystkie niezbędne informacje na temat działania zamka Southco z zintegrowanym tłumikiem drgań znajdą Państwo w broszurze poświęconej systemom zamknięć z cięgnami. Można w niej sprawdzić przykładowo dostępne wersje wyzwalaczy czy opcje montażowe. Z kolei broszura “Zastosowanie Southco w przemyśle” to kompleksowy zbiór danych o tym, gdzie warto wykorzystać poszczególne wyroby tego producenta, np. łączniki śrubowe na uwięzi, zamki dociągowe itd.

Nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania w naszych broszurach? Zapraszamy do kontaktu, chętnie służymy profesjonalnym doradztwem w doborze systemów zamknięć przemysłowych Southco!

URZĄDZENIA VENDINGOWE

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, w jaki sposób opracowane rozwiązania dostępowe firmy Southco zostały zaprojektowane specjalnie w celu udoskonalenia projektów automatów sprzedających.

– Zwiększ bezpieczeństwa sprzętu samoobsługowego
– Ukryj sprzęt dla najwyższej estetyki
– Popraw interfejs i doświadczenie klienta
– Uprość dostęp do konserwacji

ŁADOWARKI DO POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, w jaki sposób rozwiązania sprzętowe dostępowe firmy Southco zostały zaprojektowane specjalnie w celu zwiększenia użyteczności i działania urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych.