Mechanizmy ściągająco-wypychające

Gwałtowny rozwój technologiczny jest widoczny w każdym aspekcie naszego życia – dotyczy to również współczesnych przedsiębiorstw, w których cyfryzacja danych jest już obowiązkiem. Dlatego tak istotne stały się serwery, które umożliwiają sprawne przesyłanie oraz gromadzenie informacji. Z kolei same urządzenia umieszczane są w dedykowanych szafach serwerowych typu rack. Aby umożliwić ich komfortową obsługę, łatwo wyciągając i wsuwając poszczególne moduły, stosowane są zamki z mechanizmem dociągająco-wypychającym producenta Southco, które można znaleźć w naszym asortymencie. Oferujemy zamki z mechanizmem dociągająco-wypychającym w dwóch solidnych seriach: CN i P7. Obie wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją, a zarazem zastosowaniem wytrzymałych materiałów, a w tym między innymi stali, stopu cynko-aluminiowego, a także polimerów wypełnionych szkłem. Poszczególne rozwiązania posiadają wysoką klasę odporności na wilgoć oraz wysokie temperatury, dzięki czemu jeszcze lepiej współgrają z szafami typu rack. Zachęcamy do sprawdzenia danych technicznych poszczególnych rozwiązań w celu znalezienia tego najodpowiedniejszego.

SERIA CN

SERIA P7

SERIA HH

Seria zamków zatrzaskowych Serii HH firmy Southco posiada dużą wydajność w użytkowaniu i zajmuje niewiele miejsca wewnątrz urządzenia, dzięki czemu można je stosować w różnych aplikacjach gdzie jest ograniczony dostęp. Zamek serii HH jest wyposażony w łatwy w obsłudze uchwyt montowany na równo z panelem, który zapewnia intuicyjną obsługę i łatwą instalację.

Dane techniczne

SERIA P7-M2

Zaprojektowany z myślą o popularnym formacie dysku SSD używanym w branży telekomunikacyjnej i centrów danych, mechanizm dociągająco-wypychający zamka P7-M2 oferuje intuicyjną, bez narzędziową obsługę oraz prostą instalację i demontaż modułów elektronicznych.

  • Bez narzędziowy montaż poprzez włożenie zatrzasku i obrócenie go o 90 stopni
  • Specjalna konstrukcja zakładek pochłania tolerancję płyty PC i eliminuje wibracje
  • Intuicyjna obsługa „push-to-close”
  • Karty SSD można wyjąć jednym naciśnięciem przycisku
  • Różne opcje kolorów przycisków uzupełniają wzornictwo przemysłowe

Dane techniczne