ZAMKI Z DOCISKIEM

SERIA 14, 43, 44

Zamki dociskowe dostępne w trzech wymiarach. Wymagają do instalacji trzech otworów. Łatwa regulacja zakresu zamykania zamka oraz możliwość otwarcia ręcznie lub za pomocą narzędzi. Wykonane ze stali ocynkowanej.

Dane techniczne

SERIA 16, 27, 48

Pokrętła w zamkach mają ryflowaną powierzchnię ułatwiające pewny chwyt. Otwarcie narzędziami podnosi poziom zabezpieczenia. Szeroki zakres docisku oraz rodzaju instalacji. Montaż w jednym otworze sprawia, że instalacja jest szybka i prosta.

Dane techniczne

SERIA 24

Zamki dociskowe z serii 24 wykonane ze stopów cynku oraz stali lub stali nierdzewnej, dostępne w kształcie litery „T”. Utrzymują ciężkie drzwi lub klapy, a przy tym otwarcie jest łatwe i wygodne.

Dane techniczne

SERIA 57

Dostępne w czterech rozmiarach. Wymagają do instalacji trzech otworów. Sprężyna zamiast klasycznego rygla zwiększa tolerancję przy otwieraniu ciężkich klap, dodatkowo modele z ryflowaną sprężyną zapewniają lepszą odporność na wibracje. Siła docisku sprężyny zależy od użytkownika.

Dane techniczne

SERIA 62

Dostępne w wielu rozmiarach, aby dostosować siłę i odpowiednią kompresję dla szerokiej gamy rozmiarów drzwi. Posiadają regulację położenia rygla, co daje duży zakres zamykania. Dla dodatkowego zabezpieczenia niektóre modele posiadają zamknięcie na klucz oraz wybrane spełniają wymagania IP66 i NEMA 4.

Dane techniczne

SERIA A2, A7

Montaż na zewnątrz aplikacji. Ergonomiczny kształt, nowoczesny design oraz zredukowana powierzchnia do montażu. Opcja z zamknięciem na klucz. Dociśnięcie uszczelki niweluje łoskot i wibracje w czasie pracy urządzenia.

Dane techniczne

SERIA C2

Montowany na równo z powierzchnią przy użyciu tylko jednej śruby, uszczelniany, spełniający normy NEMA 4 i IP65. Otwarcie poprzez przycisk uwalniający uchwyt lub dla dodatkowego zabezpieczenia otwarcie za pomocą klucza lub narzędzi. Wykonanie ze stopu cynkowo-aluminiowego, lakierowanego proszkowo na czarno lub chromowany. Dzięki regulowaniu śruby posiada duży zakres zamknięcia.

Dane techniczne

SERIA C5

Przycisk umożliwiający łatwe i proste otwarcie zamka. Opcjonalnie zabezpieczony zamknięciem na klucz i uszczelniany, spełniający wymagania NEMA 4 i IP65. Zamek nie wystaje z aplikacji dzięki montażowi na równo z powierzchnią. Komponenty zamka wykonane ze stali nierdzewnej pozwalające na użytkowanie w warunkach zewnętrznych.

Dane techniczne

SERIA E3

Niezawodne zamki dociskowe o wielu rozmiarach, sposobach zamknięć, materiałów wykonania i szerokich zakresach zamknięć. Spełniają wymagania NEMA 4 i IP65. Wszechstronne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Duża gama dodatkowych akcesoriów.

Dane techniczne

SERIA M1

Okrągłe zamki dostępne w dwóch wielkościach: 50 mm i 64 mm.
Regulacja rygla ułatwia dopasowanie zakres zamknięcia. Stosowany często w przemyśle jachtowym ze względu na spełnione normy NEMA 4 i IP65, wykonanie ze stali kwasoodpornej i estetyczne wykonanie.

Dane techniczne

SERIA N2

Dostępny w wielu rozmiarach. Uchwyt w kształcie litery „T” dla wygodnego chwytu. Regulacja rygla zwiększa zakres zamknięcia. Wykonany ze stali nierdzewnej lub stali lakierowanej proszkowo na czarno. Dostępne cztery rodzaje korpusów zamka, dostosowane dla potrzeb klienta.

Dane techniczne

SERIA N4

Dostępne dwa rodzaje korpusów. Wykonanie ze stali lakierowanej proszkowo na czarno. Uchwyt w kształcie litery „T”. Możliwość zamknięcia na kluczyk. Spełnia wymagania NEMA 4 i IP65.

Dane techniczne