Zamki elektroniczne i kontrolery

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych systemów zamykania. Inteligentne zamki oraz kontrolery dostępu to obecnie jedno z najciekawszych rozwiązań w przemyśle. Elektroniczne zamki do drzwi są zdalnie sterowane, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji rygle elektryczne pozostają odporne na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne, w tym akty wandalizmu. Inteligentny zamek na kartę okaże się wygodnym rozwiązaniem dla drzwi w pomieszczeniach, w których dostęp ma być ograniczony: w magazynach, maszynach, szafach serwerowych oraz innych urządzeniach. Ponadto kontrolery dostępu na kartę oraz rygle są niewidoczne po zamontowaniu. Zapewniają niezawodne zamykanie w każdym miejscu, w którym brak dostępu osób niepożądanych ma być ograniczony w szczególny sposób.

Nowy kontroler dostępu RFID – EA-P3-200-1

  • Uproszczone zarządzanie certyfikatami elektronicznymi i kontrola dostępu
  • Zintegrowany czytnik i kontroler ułatwiający konfigurację
  • Umożliwia zarządzanie maksymalnie 64 użytkownikom

Dane techniczne

SERIA EM-10

Zaprojektowany jako uzupełnienie mechanicznego zamknięcia, EM-10 zapewnia większą wszechstronność dla szerokiej gamy zastosowań w obudowach, ponieważ jest zdalnie otwierany. Otwierany może być za pomocą wielu urządzeń: pilot, karta, klawiatura do wprowadzania kodów lub sieciowe otwarcie przez komputer. Posiada trzy kierunki ustawienia rygla. Może być ukryty w obudowie co zapewnia estetyczny wygląd obudowy oraz chroni przed wandalizmem.

Dane techniczne

SERIA EM-05

Uniwersalny, miniaturowy elektroniczny zamek EM-05 pasuje do wielu aplikacji z wieloma konfiguracjami montażowymi. Przyjmuje sygnały z dowolnego elektronicznego źródła, zapewnia zatrzaskiwanie jedno lub wielopunktowe oraz posiada opcję otwarcia awaryjnego – mechanicznego. Rygiel ustawiony może być w kilku kierunkach.

Dane techniczne

SERIA H3-EM

H3-EM może łatwo dostosować się do różnych rozmiarów i rodzajów szaf dzięki prostemu otworowi w panelu o wymiarach 25 mm x 150 mm. Łatwa integracja z systemami bezpieczeństwa oraz monitoringu. Posiada zintegrowany czujnik stanu otwarty/zamknięty. Pobiera bardzo małą ilość energii. Możliwość zdalnego otwarcia zamka poprzez wpisanie PINu, użycie karty zbliżeniowej, sygnału z komputera, odcisk palca i inne. Dostosowany jest także do zamknięcia wielopunktowego. Na prośbę klienta wybicie loga firmy.

Dane techniczne

SERIA R4-EM

Zamek elektroniczny zatrzaskowy występuje w kilu seriach. Obudowa wykonana może być ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej lub tworzywa. Są to zamki montowane wewnątrz aplikacji. Pozwala to zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do zamka oraz wandalizmowi. Dzięki swojej budowie i konstrukcji zamek jest bardzo wytrzymały. Posiada opcję awaryjnego otwarcia w razie braku zasilania.

Dane techniczne

SERIA SC

Podstawową zaletą tego zamka jest autonomiczne zasilanie poprzez zwykłe trzy baterie AAA. Kiedy zamek nie pracuje, nie pobiera energii, dlatego pobór energii z baterii jest minimalny. Do zaprogramowania zamka potrzebne są trzy klucze, które także są używane jako baterie otwierające zamek kiedy baterie się rozładują. Zamek otwiera się przy użyciu karty zbliżeniowej lub klawiatury na zamku. Można zaprogramować 20 unikalnych kodów użytkownika. Mieści się w panelach o grubości od 1 mm – 15 mm i 15 mm – 25 mm. Dostępne różne kolory.

Dane techniczne

Klucze kodujące do serii SC

SERIA R4-25

To solidne rozwiązania zatrzaskowe do drzwi i paneli ciężkiego sprzętu i pojazdów łączą w sobie bezpieczeństwo z wygodą zamykania. Ich kompaktowa konstrukcja zapewnia ukrytą obsługę, jednocześnie tolerując nierówności podczas zamykania, łatwe blokowanie przy niskiej sile zamykania i mocne zatrzaskiwanie z wygodnym, bezpiecznym dopasowaniem.

SERIA R4-50

Elektroniczny zamek obrotowy o dużej wytrzymałości z czujnikiem rygla R4-50 stanowi pełną odpowiedź na te wymagania. Zaprojektowany z myślą o wysokim bezpieczeństwie, trwałości i wyjątkowej żywotności, może wytrzymać nawet najbardziej rygorystyczne warunki. Norma FMVSS 206 sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań w drzwiach wejściowych, więc niezależnie od tego, co dostarczasz, wytrzymały elektroniczny zatrzask obrotowy R4-50 zapewnia spokój ducha i wygodę w jednym pakiecie.

Dane techniczne

UNIWERSALNY CZUJNIK SERII ES

Uniwersalny czujnik firmy Southco to prosty magnes, który mocuje się do istniejącego zamka, oraz czujnik magnetyczny, który mocuje się do wewnętrznej strony ramy. Kiedy drzwi są zamknięte, a zatrzask jest zablokowany, magnes zbliża się do czujnika, następnie wysyła sygnał elektroniczny do systemu bezpieczeństwa informując o statusie rygla. Dzięki temu wiesz, że drzwi są zamknięte, a zatrzask jest zabezpieczony.

Wyzwalacze elektroniczne

SERIA AC-EM

Wyzwalacz elektroniczny zamontowany za pomocą blaszki łączącej do zamka serii R4-05. Dostępny z kablem lub bez.

Dane techniczne

Kontrolery i akcesoria do zamków elektronicznych

Klawiatury i czytniki kart

Proponujemy kontrolery dostępu zaopatrzone w klawiatury i czytniki kart. Oba rozwiązania są bardzo wygodne. Umożliwiają dostęp wyłącznie wybranej grupie osób. Dzięki wzmocnionej konstrukcji świetnie znoszą warunki panujące na zewnątrz, a także opierają się aktom wandalizmu i uszkodzeniom innego typu.

SERIA EA-K1

Klawiatura do wpisywania PINu integruje się bezpośrednio z elektronicznymi zamknięciami umożliwiając kontrolę dostępu. Wyposażony jest we wskaźniki LED i sygnał dźwiękowy. Programowany są limity nieudanych prób, czas blokady klawiatury i czas w jakim drzwi mogą być otwierane. Maksymalnie 7 unikalnych kodów dostępu użytkownika – każdy od 4 do 8 cyfr – może być wybranych spośród 99 milionów potencjalnych kombinacji. Możliwość otwarcia dwoje drzwi na raz. Obudowa dostępna w kolorze czarnym, białym lub szarym, a także niestandardowe kolory z logo, aby dopasować je do potrzeb klientów.

Dane techniczne

SERIA EA-KC2

Składa się z płaskiej, przyklejanej klawiatury do wpisywania kodu dostępu oraz kontrolera do którego jest podłączona. Obydwa elementy są dostępne oddzielnie. Możliwość podłączenia maksymalnie dwóch zamków.

Dane techniczne

SERIA EA-P3

Czytnik zbliżeniowy EA-P3 zapewnia bezpieczną, bezdotykową kontrolę dostępu w kompaktowej, łatwej w użyciu konstrukcji. Odczytuje karty zbliżeniowe zgodne z HID 125 kHz i generuje standardowy sygnał dopasowany do większości systemów i przekazuje go do systemu kontroli. Dostępna jest także wersja z wbudowanym systemem kontroli dostępu, który nie wymaga podłączenia do zewnętrznych systemów kontroli.

Dane techniczne

SERIA EA-P1

Czytnik kart zbliżeniowych Proxy z możliwością zastosowania kodu klawiaturowego. Dostępny w kilku kolorach do wyboru. Posiada prosty w obsłudze czytnik. Pozostaje przy tym łatwy w montażu oraz programowaniu. W tej serii dostępna jest karta zbliżeniowa dla dodatkowej weryfikacji i zabezpieczenia.

Dane techniczne

Inne akcesoria

Akcesoria znacznie ułatwią korzystanie z zamków elektronicznych, a także zwiększą bezpieczeństwo. Proponujemy kontrolery i piloty bezprzewodowe wykonane z materiałów odpornych na zużycie. Zaopatrzone w proste oprogramowania do samodzielnej konfiguracji z pewnością znajdą zastosowanie w budownictwie przemysłowym.

SERIA EA-A01

Specjalnie dopasowany do zamków serii H3-EM z możliwością podłączenia maksymalnie dwóch zamków. Dodatkowo w zestawie zawarte są czujniki drzwi otwarte/zamknięte, kable i przejściówki. Spełnia normy palności: UL94-5VA.

Dane techniczne

SERIA EA-A06

Kontroler USB dopasowuje się do istniejącego oprogramowania klienta, upraszczając monitorowanie i kontrolę urządzeń elektronicznych za pomocą jednego komputera. Do kontrolera USB można podłączyć 14 różnych lub tych samych zamków Southco.

Dane techniczne

SERIA EA-R02

Kontroler EA-R02 na pilota zapewnia dostęp bezprzewodowy. Działa na falach radiowych 433 MHz. Do jednego kontrolera mogą być zaprogramowane 4 osobne piloty.

Dane techniczne

SERIA EA-B90

System opierający się na otwarciu poprzez zbliżenie klucza elektronicznego „pestki”. Nie wymaga karty zbliżeniowej ani wpisywania PINów. Bardzo duża ilość kodów dostępu.

Dane techniczne