Zamki elektroniczne i kontrolery

W każdym biurowcu, a także zakładzie przemysłowym należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Jest to istotne nie tylko ze względu na pracowników, ale również wrażliwe dane i informacje przechowywane na terenie budynku. Dlatego tak doskonałą propozycją są zamki elektroniczne, które uniemożliwiają osobom niepowołanym dostanie się do środka bądź opuszczenie wybranego pomieszczenia bez odpowiednich uprawnień. Dostępne modele można otwierać przy pomocy pilotów, kart dostępowych, kodów PIN, a także poprzez np. telefon komórkowy.

Znajdujące się w naszym asortymencie zamki elektroniczne zostały wyprodukowane przez znaną i cenioną markę Southco, której rozwiązania dostarczane są na rynek międzynarodowy już od 1998 roku. Poniżej zamieściliśmy także różnego rodzaju akcesoria, a w tym karty zbliżeniowe, klawiatury do wpisywania PINu, czytniki zbliżeniowe, a nawet kontrolery Bluetooth - to właśnie przy ich pomocy można przeprowadzić zdalny monitoring. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną udostępnionych przez nas modeli.

SERIA EM-10

Zaprojektowany jako uzupełnienie mechanicznego zamknięcia, EM-10 zapewnia większą wszechstronność dla szerokiej gamy zastosowań w obudowach, ponieważ jest zdalnie otwierany. Otwierany może być za pomocą wielu urządzeń: pilot, karta, klawiatura do wprowadzania kodów lub sieciowe otwarcie przez komputer. Posiada trzy kierunki ustawienia rygla. Może być ukryty w obudowie co zapewnia estetyczny wygląd obudowy oraz chroni przed wandalizmem.

Dane techniczne

SERIA EM-05

Uniwersalny, miniaturowy elektroniczny zamek EM-05 pasuje do wielu aplikacji z wieloma konfiguracjami montażowymi. Przyjmuje sygnały z dowolnego elektronicznego źródła, zapewnia zatrzaskiwanie jedno lub wielopunktowe oraz posiada opcję otwarcia awaryjnego – mechanicznego. Rygiel ustawiony może być w kilku kierunkach.

Dane techniczne

SERIA H3-EM

H3-EM może łatwo dostosować się do różnych rozmiarów i rodzajów szaf dzięki prostemu otworowi w panelu o wymiarach 25 mm x 150 mm. Łatwa integracja z systemami bezpieczeństwa oraz monitoringu. Posiada zintegrowany czujnik stanu otwarty/zamknięty. Pobiera bardzo małą ilość energii. Możliwość zdalnego otwarcia zamka poprzez wpisanie PINu, użycie karty zbliżeniowej, sygnału z komputera, odcisk palca i inne. Dostosowany jest także do zamknięcia wielopunktowego. Na prośbę klienta wybicie loga firmy.

Dane techniczne

SERIA R4-EM

Zamek elektroniczny zatrzaskowy występuje w 9 seriach. Wykonany może być ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej lub tworzywa. Są to zamki montowane wewnątrz aplikacji. Pozwala to zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do zamka oraz wandalizmowi. Dzięki swojej budowie i konstrukcji zamek jest bardzo wytrzymały. Posiada opcję awaryjnego otwarcia w razie braku zasilania.

Dane techniczne | Dane techniczne | Dane techniczne | Dane techniczne | Dane techniczne

SERIA SC

Podstawową zaletą tego zamka jest autonomiczne zasilanie poprzez zwykłe trzy baterie AAA. Kiedy zamek nie pracuje, nie pobiera energii, dlatego pobór energii z baterii jest minimalny. Do zaprogramowania zamka potrzebne są trzy klucze, które także są używane jako baterie otwierające zamek kiedy baterie się rozładują. Zamek otwiera się przy użyciu karty zbliżeniowej lub klawiatury na zamku. Można zaprogramować 20 unikalnych kodów użytkownika. Mieści się w panelach o grubości od 1 mm – 15 mm i  15 mm – 25 mm. Dostępne różne kolory.

Dane techniczne

Klucze kodujące do serii SC

Wyzwalacze elektroniczne

SERIA AC-EM

Wyzwalacz elektroniczny zamontowany za pomocą blaszki łączącej do zamka serii R4-05. Dostępny z kablem lub bez.

Dane techniczne

Kontrolery i akcesoria do zamków elektronicznych

Klawiatury i czytniki kart

SERIA EA-K1

Klawiatura do wpisywania PINu integruje się bezpośrednio z elektronicznymi zamknięciami umożliwiając kontrolę dostępu. Wyposażony jest we wskaźniki LED i sygnał dźwiękowy. Programowany są limity nieudanych prób, czas blokady klawiatury i czas w jakim drzwi mogą być otwierane. Maksymalnie 7 unikalnych kodów dostępu użytkownika – każdy od 4 do 8 cyfr – może być wybranych spośród 99 milionów potencjalnych kombinacji. Możliwość otwarcia dwoje drzwi na raz. Obudowa dostępna w kolorze czarnym, białym lub szarym, a także niestandardowe kolory z logo, aby dopasować je do potrzeb klientów.

Dane techniczne

SERIA EA-KC2

W tej serii dostępna jest karta zbliżeniowa dla dodatkowej weryfikacji i zabezpieczenia.

Dane techniczne

SERIA EA-P3

Składa się z płaskiej, przyklejanej klawiatury do wpisywania kodu dostępu oraz kontrolera do którego jest podłączona. Obydwa elementy są dostępne oddzielnie. Możliwość podłączenia maksymalnie dwóch zamków.

Dane techniczne

SERIA EA-P1

Czytnik zbliżeniowy EA-P3 zapewnia bezpieczną, bezdotykową kontrolę dostępu w kompaktowej, łatwej w użyciu konstrukcji. Odczytuje karty zbliżeniowe zgodne z HID 125 kHz i generuje standardowy sygnał dopasowany do większości systemów i przekazuje go do systemu kontroli. Dostępna jest także wersja z wbudowanym systemem kontroli dostępu, który nie wymaga podłączenia do zewnętrznych systemów kontroli.

Dane techniczne

Kontroler Bluetooth do zamków elektronicznych

Nowy kontroler EA-BT BLUETOOTH® firmy Southco zapewnia pełną kontrolę dostępu i zdalny monitoring zamków bez konieczności podłączania do sieci lub instalowania, zarządzania i konserwacji oprogramowania. Po podłączeniu do bezpiecznej platformy opartej na chmurze, sterownik EA-BT umożliwia urządzeniom z włączoną funkcją BLUETOOTH®, takim jak smartfony i tablety uruchamiać bezprzewodowo zamki elektroniczne.

Dane techniczne

Inne akcesoria

SERIA EA-A01

Specjalnie dopasowany do zamków serii H3-EM z możliwością podłączenia maksymalnie dwóch zamków. Dodatkowo w zestawie zawarte są czujniki drzwi otwarte/zamknięte, kable i przejściówki. Spełnia normy palności: UL94-5VA

Dane techniczne

SERIA EA-A06

Kontroler USB dopasowuje się do istniejącego oprogramowania klienta, upraszczając monitorowanie i kontrolę urządzeń elektronicznych za pomocą jednego komputera. Do kontrolera USB można podłączyć 14 różnych lub tych samych zamków Southco.

Dane techniczne

SERIA EA-R02

Kontroler EA-R02 na pilota zapewnia dostęp bezprzewodowy. Działa na falach radiowych 433 MHz. Do jednego kontrolera mogą być zaprogramowane 4 osobne piloty.

Dane techniczne

SERIA EA-B90

System opierający się na otwarciu poprzez zbliżenie klucza elektronicznego „pestki”. Nie wymaga karty zbliżeniowej ani wpisywania PINów. Bardzo duża ilość kodów dostępu.

Dane techniczne