Zamki elektroniczne i kontrolery

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nowoczesnych systemów zamykania. Inteligentne zamki oraz kontrolery dostępu to obecnie jedno z najciekawszych rozwiązań w przemyśle. Elektroniczne zamki do drzwi są zdalnie sterowane, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji rygle elektryczne pozostają odporne na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne, w tym akty wandalizmu. Inteligentny zamek na kartę okaże się wygodnym rozwiązaniem dla drzwi w pomieszczeniach, w których dostęp ma być ograniczony: w magazynach, maszynach, szafach serwerowych oraz innych urządzeniach. Ponadto kontrolery dostępu na kartę oraz rygle są niewidoczne po zamontowaniu. Zapewniają niezawodne zamykanie w każdym miejscu, w którym brak dostępu osób niepożądanych ma być ograniczony w szczególny sposób.

Nowy kontroler dostępu RFID – EA-P3-200-1

  • Uproszczone zarządzanie certyfikatami elektronicznymi i kontrola dostępu
  • Zintegrowany czytnik i kontroler ułatwiający konfigurację
  • Umożliwia zarządzanie maksymalnie 64 użytkownikom

Dane techniczne

SERIA EM-10

Zamek elektroniczny z silnikiem przekładniowym oraz mikroprocesorem. Przyjmuje sygnały z dowolnego źródła. Wykonany z materiałów termoplastycznych jest odporny na uszkodzenia. Zalecane napięcie wynosi 12 lub 24 V.

Dane techniczne

SERIA EM-05

Elektroniczne zatrzaski zamkowe zaopatrzone w intuicyjny system zamykania push-to-close. Dzięki ukrytemu montażowi odpowiadają wymogom budownictwa przemysłowego i zostają zabezpieczony przed uszkodzeniem.

Dane techniczne

SERIA H3-EM

Produkty z serii EM-05 to zamki odchylne stosowane w różnych konfiguracjach. Pozwalają na monitorowanie oraz alarmowanie w sytuacjach niewłaściwych, pozostają kompatybilne z systemami bezpieczeństwa. Silnik wyróżnia się niskim zużyciem energii.

Dane techniczne

SERIA R4-EM

Rotacyjne zamki elektroniczne z serii R4-EM wyróżniają się spośród podobnych rozwiązań niskim poborem mocy, a przy tym znacznie wydajniejszą obudową. Należą do łatwych w montażu, mogą być sterowane za pomocą kluczy bezprzewodowych lub kart zbliżeniowych.

Dane techniczne | Dane techniczne | Dane techniczne | Dane techniczne | Dane techniczne

SERIA SC

SC to automatyczny system blokujący, który działa samodzielnie. Zaopatrzony został w centralny zamek oraz wskaźnik LED. Jest bardzo wydajny – zasilany jest trzema bateriami AA. Nie posiada okablowania, co znacznie ułatwia jego stosowanie.

Dane techniczne

Klucze kodujące do serii SC

Wyzwalacze elektroniczne

SERIA AC-EM

Wyzwalacz elektroniczny zamontowany za pomocą blaszki łączącej do zamka serii R4-05. Dostępny z kablem lub bez.

Dane techniczne

Kontrolery i akcesoria do zamków elektronicznych

Klawiatury i czytniki kart

Proponujemy kontrolery dostępu zaopatrzone w klawiatury i czytniki kart. Oba rozwiązania są bardzo wygodne. Umożliwiają dostęp wyłącznie wybranej grupie osób. Dzięki wzmocnionej konstrukcji świetnie znoszą warunki panujące na zewnątrz, a także opierają się aktom wandalizmu i uszkodzeniom innego typu.

SERIA EA-K1

Kontroler dostępu z samodzielną klawiaturą w nowoczesnej odsłonie. Posiada aplikacje oraz instrukcję obrazkową. Może łączyć się z zamkiem elektronicznym. Ponadto zapewnia niskie zużycie energii podczas pracy.

Dane techniczne

SERIA EA-KC2

Kontroler dostępu z membranową klawiaturą stosowany przy zamkach elektronicznych. Zaopatrzony w oprogramowania umożliwiające stały monitoring działań podejmowanych z użyciem urządzenia. Do wykorzystania istnieje aż 120 kodów.

Dane techniczne

SERIA EA-P3

Czytnik kart zbliżeniowych Proxy dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. To wygodne i zarazem ekonomiczne rozwiązanie ułatwiające dostęp. Jest łatwy w montażu, lekki i odporny na warunki atmosferyczne, może więc zostać zamontowany na zewnątrz.

Dane techniczne

SERIA EA-P1

Czytnik kart zbliżeniowych Proxy z możliwością zastosowania kodu klawiaturowego. Dostępny w kilku kolorach do wyboru. Posiada prosty w obsłudze czytnik. Pozostaje przy tym łatwy w montażu oraz programowaniu.

Dane techniczne

Kontroler Bluetooth do zamków elektronicznych

Nowy kontroler EA-BT BLUETOOTH® firmy Southco zapewnia pełną kontrolę dostępu i zdalny monitoring zamków bez konieczności podłączania do sieci lub instalowania, zarządzania i konserwacji oprogramowania. Po podłączeniu do bezpiecznej platformy opartej na chmurze, sterownik EA-BT umożliwia urządzeniom z włączoną funkcją BLUETOOTH®, takim jak smartfony i tablety uruchamiać bezprzewodowo zamki elektroniczne.

Dane techniczne

Inne akcesoria

Akcesoria znacznie ułatwią korzystanie z zamków elektronicznych, a także zwiększą bezpieczeństwo. Proponujemy kontrolery i piloty bezprzewodowe wykonane z materiałów odpornych na zużycie. Zaopatrzone w proste oprogramowania do samodzielnej konfiguracji z pewnością znajdą zastosowanie w budownictwie przemysłowym.

SERIA EA-A01

Zdalnie sterowane urządzenie EA-A01 nadające się do monitorowania zamków elektronicznych. Istnieje możliwość zamontowania z użyciem standardowego okablowania w szafkach serwerowni, ale może zostać zaopatrzone w okablowanie strukturalne.

Dane techniczne

SERIA EA-A06

Kontroler EA-A06 to proste w obsłudze urządzenie elektroniczne zaopatrzone w nieskomplikowane oprogramowanie. Umożliwia szybką i bezproblemową konfigurację. Może być sterowany komputerowo z użyciem portu USB.

Dane techniczne

SERIA EA-R02

Pilot bezprzewodowy EA-R02 dostępny jest w wodoodpornej obudowie. Świetnie radzi sobie w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Zaopatrzony został w sygnalizator dźwiękowy oraz łatwe w obsłudze oprogramowanie.

Dane techniczne

SERIA EA-B90

System elektroniczny zaopatrzony w różne możliwości dostępu dzięki prostemu w obsłudze oprogramowaniu. Zapewnia wysokie poczucie bezpieczeństwa dzięki niezliczonej ilości kodów. Ponadto jest wydajny i nie pobiera dodatkowego prądu.

Dane techniczne