Uchwyty do monitorów

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo funkcjonalne produkty umożliwiające bardzo precyzyjną regulacją ustawienia monitora np. w zakładach przemysłowych i halach produkcyjnych. Uchwyty do monitorów pozyskiwane od renomowanego producenta Southco to przede wszystkim gwarancja jakości i zastosowania materiałów o największej trwałości.

Bardzo dużą zaletą oferowanych przez nas artykułów jest bardzo duża wszechstronność, dzięki czemu można zamontować je przy użyciu różnych metod. Sporo modeli wysięgników do ekranów można wyposażyć w podwójne ramię, często dostępna jest również opcja chowania kabli.

Produkty w tym segmencie podzielone są na siedem serii, które różnią się nie tylko specyficznymi parametrami technicznymi, lecz również maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem:

  • seria A – maksymalne obciążenie do 23 kg
  • seria B – do 14 kg
  • seria D – do 18 kg
  • seria K – do 10 kg
  • seria T – do 10 kg
  • seria V – do 10 kg

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, nasi doradcy bardzo chętnie pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniego rozwiązania.

SERIA A

Poza pochylaniem i obrotem ekranu seria A dodatkowo wyposażona jest w obrót poziomy całego wysięgnika. Dostępna wersja z podwójnym ramieniem oraz opcją chowania kabli. Szybki montaż. Maksymalne obciążenie dla wysięgnika serii A to 23 kilogramy. Posiada wiele rodzajów montażu pozwalającym na dostosowanie do warunków i aplikacji.

Dane techniczne

SERIA B

Wysięgniki Serii B są prostymi rozwiązaniami, w których wyświetlacz trzeba jedynie ustawić w pozycji stacjonarnej lub gdzie częsta zmiana położenia ekranu nie jest wymagana. Działania operacyjne można ręcznie regulować za pomocą dołączonych narzędzi do dokręcania lub poluzowywania połączeń.

Dane techniczne

SERIA D

Podwójne wysięgniki serii umożliwia integrację łatwego i niezawodnego pozycjonowania dla bardziej wymagających aplikacji. Seria D wymaga minimalnego czasu instalacji i może być dostosowana do użytkownika pod względem siły potrzebnej do przełamania oporu pracy. Posiada wiele opcji montażu i długości ramion. Optymalne obciążenie wysięgnika to od 1 do 18 kilogramów. Dostępny w kolorze białym lub czarnym.

Dane techniczne

SERIA K

Seria K poszerza ofertę wysięgników Southco o wersję przeznaczoną dla klientów wymagających jedynie funkcji pochylania i obrotu. Seria K umożliwia integrację łatwego i niezawodnego pozycjonowania wyświetlacza w standardowych i trudniejszych aplikacjach.

Zintegrowana technologia pozycjonowania zapewniająca precyzyjną kontrolę. Niezawodna jakość bez konieczności regulacji lub konserwacji. Dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Przy wstrząsach ekran nie zmieni swojego położenie. Maksymalny ciężar montowany na wysięgniku to maksymalnie 10 kilogramów, w wersji „Compact” to 4,5 kilograma.

Dane techniczne

SERIA T

Wysięgnik serii T przystosowany jest dla użytkowników potrzebujących jedynie funkcji pochylania ekranu. Raz ustawiony ekran pozostanie w danej pozycji bez względu na wibracje działające na niego. Dostępny w dwóch kolorach. Ciężar urządzenia lub ekranu przewidziany do montażu na wysięgniku to maksymalnie 10 kilogramów.

Dane techniczne

SERIA V

Wszechstronna płynna ruchomość wysięgnika serii V zapewnia komfort użytkowania. Posiada jedno ramię regulowane pionowo dostosowane do wysokości użytkownika.  Maksymalny ciężar dla tego wysięgnika to 10 kilogramów. Możliwość schowania kabli i regulacji przełamania oporu pracy.

Dane techniczne

SERIA W

Podwójne ramię pozwala na szersze i wszechstronne użytkowanie w każdym kierunku. Dostosowuje się do wysokości użytkownika. Chowane kable oraz opcja zatrzasku łączącego dwa ramiona. Maksymalne obciążenie wysięgnika to 10 kilogramów. Dostępny w kolorze czarnym i białym.

Dane techniczne