ZAMKI RYGLOWE

Naszym klientom polecamy wytrzymałe zamki z ryglem nadające się do montażu przy urządzeniach przemysłowych o różnym przeznaczeniu. Oferujemy szeroki wybór zasuw wykonanych z trwałych materiałów odpornych na działanie korozji oraz innych czynników zewnętrznych. Produkty wyróżnia nie tylko prosty montaż, ale także łatwa obsługa umożliwiająca wieloletnie użytkowanie bez obaw o zużycie czy uszkodzenie zasuwy.

Zamek z ryglem jest gwarancją solidnego zamknięcia, wytrzymałej konstrukcji oraz estetycznego wyglądu. Produkty SOUTHCO® z powodzeniem znajdą więc zastosowanie w szeroko rozumianej branży przemysłowej: nadają się do montażu przy maszynach oraz urządzeniach przemysłowych, ale nie tylko. Znakomicie sprawdzają się także jako elementy szaf sterowniczych oraz urządzeń świetlnych stosowanych na terenie zakładu.

SERIA 01

Zamki z ryglem o niskim profilu, dostępne w dwóch rozmiarach. Posiadają regulowany uchwyt. Wykonane z materiału ABS i stali. Dla większej odporności zostały ocynkowane. Przeznaczone dla wielopunktowych opcji zatrzaskowych.

Dane techniczne

SERIA 19

Zamki z serii 10 z ryglem dostępny w trzech wersjach o niskim profilu. Zaopatrzone w gumową tuleję doskonale tłumi drgania. W zależności od modelu wykonane zostały z nylonu wypełnionego szkłem lub stali nierdzewnej

Dane techniczne

SERIA 24

Wytrzymała konstrukcja i estetyczny wygląd sprawia że zamki te doskonale nadają się do stosowania w wielu dziedzinach przemysłu, a szczególnie w pojazdach przeznaczonych do poruszania się poza drogami publicznymi. Uchwyt w kształcie litery „T” zapewnia pewny chwyt. Rygiel może być zamontowany na stałe lub z regulacją. Wykonanie ze stopu cynkowo-aluminiowego, stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej.

Dane techniczne

SERIA 49

Zamki ze stali nierdzewnej z jednootworową instalacją. Dodatkowe elementy zostały wykonane z mosiądzu, niklu lub aluminium. Maksymalne obciążenie statyczne wynosi 220 N. Są łatwe w montażu oraz obsłudze.

Dane techniczne

SERIA 61

Zamki z ryglem z serii 61 posiadają instalację z jednym otworem, pasują również do uchwytów o różnorodnym zakresie, w tym także do montowania w szafkach. Wykonane z nylonu oraz stali, dodatkowo ocynkowane.

Dane techniczne

SERIA 68

Zamki z ryglem o wzmocnionej konstrukcji z serii 68 w kilku rozmiarach. Wyprodukowane zostały ze stopu cynku i stali. Maksymalne obciążenie statyczne wynosi 1100 N. Po zamontowaniu wewnątrz stają się niewidoczne.

Dane techniczne

SERIA 69

Seria 69 to zamki w kształcie litery „T” posiadające regulowany uchwyt oraz ukryty montaż. Wybrane modele produkowane są ze stali nierdzewnej, a ich maksymalne obciążenie statyczne może wynosić 445 N.

Dane techniczne

SERIA 92

Zamki z ryglem serii 92 z okrągłym otworem, pasujące do szerokich uchwytów. To uniwersalne rozwiązanie idealne do drzwi różnego typu. Regulowany uchwyt oraz łatwy montaż usprawniają korzystanie z mechanizmu.

Dane techniczne

SERIA H3

Zamki z ryglem dostępne w kilku wymiarach, o zastosowaniu zewnętrznym i wewnętrznym. Zaopatrzone zostały w system wahaczy. Serię H3 wyróżnia wiele opcji blokowania, co zwiększa ich funkcjonalność i uniwersalność przeznaczenia.

Dane techniczne

SERIA E5

Zamki serii E5 dostępne w wielu ciekawych rozwiązaniach konfiguracyjnych. Nadają się do szerokiego zastosowania. Materiały odporne na korozję zwiększają ich wytrzymałość. Produkty spełniają wymogi NEMA.

Dane techniczne