Zamki drzwiowe

Zamki do drzwi przesuwnych

Właściwa prezentacja powinna zawsze iść w parze z funkcjonalnością. Udowadniają to produkty amerykańskiej marki Southco, które dostarczamy na polski rynek od 1998 roku. W tej kategorii dowód stanowią zamki drzwiowe, które są nieodłączną częścią każdych drzwi w jachtach lub pojazdach - niezależnie od wielkości oraz zastosowania. W naszym asortymencie można znaleźć produkty zarówno do konstrukcji drzwi uchylnych, jak i przesuwnych. Dzięki temu każdy znajdzie u nas modele dopasowane do najbardziej wygórowanych potrzeb.

Udostępniamy przede wszystkim zamki drzwiowe wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Dzięki temu są to produkty wyróżniające się wysoką wytrzymałością, nawet podczas aktów wandalizmu, a także odpornością na wilgoć i na zróżnicowane warunki pogodowe. Dla osób poszukujących zaawansowanych rozwiązań, przygotowana została Seria MM przystosowana do wymagającego środowiska morskiego - czyli obecności nie tylko wody, ale również soli. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami i ich specyfikacją techniczną.

SERIA MF

Zaprojektowany specjalnie z myślą o szybkim i łatwym montażu na drzwiach o średnicy 12,5 mm (50 „), może również być instalowany w drzwi o cieńszym profilu dzięki dystansowi. Dostępne w kształcie owalnym oraz prostokątnym. Zamknięcie na klucz oraz od środka.

Dane techniczne

SERIA MG

Wykonane z tworzywa lub stali nierdzewnej, dostępne w dwóch kształtach. Specjalne zamknięcia zamka na PIN zapewniają dodatkowe zabezpieczenie. Montaż w profilach o grubości 12 mm i 22 mm.

Dane techniczne

SERIA MM

Wytrzymała konstrukcja, odporne na korozję materiały i estetyczny wygląd sprawiają, że te zamki są przystosowane do stosowania w warunkach środowiska morskiego. Różne akcesoria, uchwyt tłumiący grzechot, blokada do drzwi zapewniająca ich stałe otwarcie i zaczepy zapewniają ich cichsze i bardziej niezawodne użytkowanie na wzburzonym morzu.

Dane techniczne

Zamki do drzwi uchylnych

SERIA MA McCoy

Estetyczny zamek do drzwi uchylnych, dostępny w kilku wersjach. Posiada funkcję zamknięcia na klucz lub przekręcaną gałkę oraz opcjonalnie rygiel zapobiegający wibracjom. Szeroka gama wykończenia zamka.

Dane techniczne

SERIA MC Compact

Te atrakcyjne, kompaktowe zamki są montowane na dwa sposoby. Łatwo się je instaluje oraz pasują do różnych grubości drzwi. Dodatkowo można zamówić uchwyt przytrzymujący drzwi w pozycji otwartej. Posiada opcję awaryjnego otwarcia drzwi.

Dane techniczne

SERIA ME Offshore

Zamek “Offshore” występuje w trzech wersjach montażowych dla lepszego dopasowania do panelu. Wykończenie zamka może być w chromie, aluminium lub czarne. Zamknięcie na klucz oraz od środka.

Dane techniczne

SERIA MR Omni

Zamki serii MR o owalnym kształcie mogą być używane do drzwi uchylnych oraz przesuwnych w zależności od wybranego modelu. Nie posiada zamknięcia na klucz, jedynie blokadę od wewnętrznej strony.

Dane techniczne

SERIA TM Swim

Składa się z dwóch części: zamka i zaczepu. Montowany jest na powierzchni panelu. Przy tej wersji otwarcie drzwi następuje poprzez obrót zamka o 90°.

Dane techniczne