Zamki dociągowe

Dzięki wieloletniej współpracy z producentem Southco, który wykonuje oraz sprzedaje systemy zamknięć na całym świecie, jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu dziś zamki dociągowe. Wyróżniają się one zaawansowaną konstrukcją oraz zastosowaniem sprawdzonych materiałów, a w tym stali lakierowanej (proszkowo nakolor czarny), ocynkowanej i nierdzewnej. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz. Można je wykorzystywać w maszynach i zakładach z każdej gałęzi przemysłu. Polecamy modele z regulacją, bez regulacji,chowane, elastyczne i obrotowe.

W naszym asortymencie znajdują się zamki dociągowe w wielu wariantach rozmiarowych oraz o zróżnicowanych kształtach, co znacząco poszerza ich zastosowanie. W zależności od wybranego modelu mogą być również wyposażone w kłódkę lub blokadę, która uniemożliwia nastąpienie otwarcia systemu podczas gwałtownych drgań, uderzeń i wibracji.

Zamki dociągowe bez regulacji

SERIA 07

Płaski profil wystający jedynie 7,9 mm nad powierzchnię oraz jednolity kształt bez wystających elementów. Wykonanie z tworzywa zapobiega korozji. Dodatkowo posiada blokadę zapobiegającą przypadkowemu otworzeniu się zamka przy wibracjach.

Dane techniczne

SERIA 97

Dostępne w czterech rozmiarach z odgiętymi w łuk uchwytami w celu pochłaniania wibracji. Wykonanie ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej i stali lakierowanej proszkowo na czarno. Opcjonalnie mogą być zamykane na kłódkę oraz posiadają blokadę zapobiegającą przypadkowemu otwarciu się zamka przez wibracje. Dostępne także różne rodzaje zaczepów.

Dane techniczne

SERIA TL

Proste zamknięcia, dostępne w wielu rozmiarach, rodzajach uchwytów i zaczepów. Opcjonalnie zamykane na kłódkę i z blokadą zapobiegającą otwarciu się zamka podczas wibracji.

Dane techniczne

SERIA V2, V3. V4

Wykonane ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Dostępne w kilku rozmiarach. Posiadają sprężyny po bokach zapobiegające otwarciu się zamka przy wibracjach. Opcjonalnie zamknięcie na kłódkę oraz założenie plomby zabezpieczającej lub drutu. Seria V4 posiada możliwość ustawienia zamka w trzech pozycjach dla lepszego dociągnięcia paneli.

Dane techniczne

SERIA V7

Estetyczne i wytrzymałe zamki serii V7 są wykonane ze stopu ZnAl lakierowanego proszkowo na czarno lub chromowane. Opcjonalnie zamknięcie na kluczyk.

Dane techniczne

Zamki dociągowe chowane

SERIA R2 i R5

Bardzo wytrzymałe zamki ze stali ocynkowanej z dużym dociskiem uszczelki. Składają się z dwóch części: zamka i gniazda. Mogą być wpuszczone w panel lub do niego zamocowane przez śruby lub nity M5 i M6. Do otwarcia potrzebny jest jedynie klucz sześciokątny 8 mm.

Dane techniczne

Zamki dociągowe elastyczne

SERIA 37

Wykonane z gumy EPDM i nylonu wzmacnianego włóknem szklanym. Odporny na temperaturę od – 40º C do 80º C i na korozję.

Dane techniczne

SERIA C7

Dostępny w dwóch rozmiarach. Wykonany z gumy (elastomer termoplastyczny), a zaczepy ze stali nierdzewnej. Dlatego budowa zamka pozwala na niwelowanie nierówności między panelami. Możliwość zamocowania do paneli ustawionych prostopadle w stosunku do siebie.

Dane techniczne

SERIA F7

Zamki elastyczne, absorbujące wibrację. Wykonane z gumy (elastomer termoplastyczny) i nylonu wzmacnianego włóknem szklanym. Dostępne w trzech rozmiarach. Odporne na działanie promieni UV.

Dane techniczne

SERIA 37-10

Dostępne w siedmiu rozmiarach i z dwoma rodzajami uchwytów. Elastyczne zamki wykonane z gumy EPDM i elementów ze stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej.

Dane techniczne

Zamki dociągowe obrotowe

SERIA K2, K3, K4, K5

Wykonanie ze stali i stali nierdzewnej i w różnych rozmiarach. Doskonale dociągają do siebie panele poprzez obrócenie uchwytu. Możliwość zamknięcia na kłódkę lub klucz. Niektóre modele posiadają sprężynę zapobiegającą działaniu wibracji na zamek.

Dane techniczne

Zamki dociągowe z regulacją

SERIA 91

Wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Posiadają nakrętkę regulującą odległość łączenia zamka i zaczepu. Dodatkowo mogą być wyposażone w blokadę zapobiegającą przypadkowemu otarciu się zamka przez działanie wibracji oraz zamknięcie na kłódkę.

Dane techniczne

SERIA A1

Dostępne w trzech rozmiarach i dwóch rodzajach zakończeń zamka, zakończony może być hakiem lub kulką. Wykonane są ze stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Nakrętka regulująca ułatwia dostosowanie odległości pomiędzy zamkiem a zaczepem.

Dane techniczne

SERIA E8

Zamek z możliwością regulacji. Wykonany z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym oraz elementów nierdzewnych odpornych na warunki atmosferyczne. Wystający nad powierzchnią miejsca zamontowania jedynie 7,9 mm.

Dane techniczne