Uchwyty i rączki

Prezentujemy Państwu uchwyty, których ergonomiczna konstrukcja pozwala wygodnie ułożyć na nich dłoń, co realnie wpływa na komfort użytkowania urządzeń w przedsiębiorstwie. Wiele z dostępnych modeli można zamontować zarówno od dołu, jak i od góry. Przekłada się to na możliwość dobrania takiego produktu, który idealnie będzie pasował do konkretnej powierzchni. Rączki wykonane z aluminium wykazują wysoką odporność na negatywne działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu możne je instalować również na zewnątrz pomieszczeń. Podobne właściwości posiadają uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego, którym również nie straszna intensywna eksploatacja. Wszystkie z poniższych propozycji odporne są na różne zanieczyszczenia mogące pojawić się w trakcie pracy, takie jak smary, oleje, czy wysokie temperatury.

Ponadto nasz asortyment uzupełniają uchwyty chowane i nisko profilowe. Znajdują one zastosowanie między innymi w różnych specjalistycznych maszynach i urządzeniach. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu, nie odstają od powierzchni, przyczyniając się tym samym do zwiększenia bezpieczeństwa w trakcie pracy.

Uchwyty do montażu na powierzchni

SERIA B4

Uchwyty wykonane z aluminium anodowanego na czarno lub bezbarwnie. Dostępne 4 rozmiary i konfiguracje. Montowane są od dołu na śruby.

Dane techniczne

SERIA B8

Seria uchwytów B8 wykonana jest z tworzywa w kolorze czarnym. Posiada możliwość montażu od dołu lub od góry. Dostępne dwa rozmiary.

Dane techniczne

SERIA P8

Estetyczne uchwyty wykonane z aluminium anodowane na czarno lub bezbarwnie. Dostępne w kliku rozmiarach. Montowane od dołu.

Dane techniczne

SERIA P9

Estetyczne uchwyty wykonane z aluminium anodowanego na czarno lub bezbarwnie. Uchwyt serii P9 jest składany co zaoszczędza miejsce wokół urządzenia. Dwa sposoby montażu: od dołu śrubą lub nakrętką na gotowy trzpień gwintowany zamontowany już do uchwytu.

Dane techniczne

Uchwyty chowane i nisko profilowe

Dostępne kilka rozmiarów uchwytów. Wykonane z tworzywa lub metalu. Uchwyt jest niewidoczny, dopiero poprzez przyciśnięcie następuje wysunięcie się uchwytu.

Dane techniczne

Obydwa uchwyty serii P1 i P2 wykonane są z tworzywa ABS palnego lub samogasnącego. Nie zajmują dużo miejsca wewnątrz aplikacji. Dostępne kilka rozmiarów oraz zamknięcie na klucz w serii P2. W serii P2 montaż jest poprzez zatrzaśnięcie uchwytu w panelu, a w serii P1 poprzez przykręcenie dwóch śrub.

Dane techniczne P1 | Dane techniczne P2

Uchwyty do okien przesuwnych i skrzyń transportowych

Uchwyty B8 do okien przesuwnych

Uchwyty do skrzyń transportowych