Uchwyty i rączki

Uchwyty do montażu na powierzchni

SERIA B4

Uchwyty wykonane z aluminium anodowanego na czarno lub bezbarwnie. Dostępne 4 rozmiary i konfiguracje. Montowane są od dołu na śruby.

Dane techniczne

SERIA B8

Seria uchwytów B8 wykonana jest z tworzywa w kolorze czarnym. Posiada możliwość montażu od dołu lub od góry. Dostępne dwa rozmiary.

Dane techniczne

SERIA P8

Estetyczne uchwyty wykonane z aluminium anodowane na czarno lub bezbarwnie. Dostępne w kliku rozmiarach. Montowane od dołu.

Dane techniczne

SERIA P9

Estetyczne uchwyty wykonane z aluminium anodowanego na czarno lub bezbarwnie. Uchwyt serii P9 jest składany co zaoszczędza miejsce wokół urządzenia. Dwa sposoby montażu: od dołu śrubą lub nakrętką na gotowy trzpień gwintowany zamontowany już do uchwytu.

Dane techniczne

Uchwyty chowane i nisko profilowe

Dostępne kilka rozmiarów uchwytów. Wykonane z tworzywa lub metalu. Uchwyt jest niewidoczny, dopiero poprzez przyciśnięcie następuje wysunięcie się uchwytu.

Dane techniczne

Obydwa uchwyty serii P1 i P2 wykonane są z tworzywa ABS palnego lub samogasnącego. Nie zajmują dużo miejsca wewnątrz aplikacji. Dostępne kilka rozmiarów oraz zamknięcie na klucz w serii P2. W serii P2 montaż jest poprzez zatrzaśnięcie uchwytu w panelu, a w serii P1 poprzez przykręcenie dwóch śrub.

Dane techniczne P1 | Dane techniczne P2