łączniki śrubowe na uwięzi

Każdy komponent w panelu drzwi powinien być solidny, dopasowany do potrzeb użytkownika, a także łatwy do zamontowania. Takie są łączniki śrubowe na uwięzi, które można znaleźć w naszym asortymencie. Zostały wyprodukowane przez znaną i cenioną na całym świecie markę Southco ze Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie dwudziestoletnie firmy sprawia, że dziś w jej ofercie można znaleźć szeroki zakres systemów zamknięć do techniki łączenia czy mocowania. Łączniki śrubowe na uwięzi montowane są na stałe w panelach co zapobiega sytuacji, w której może nastąpić wpadnięcie elementu do urządzenia w rezultacie uszkadzając go. Tego rodzaju komponenty są w szczególności pomocne przy częstym demontażu paneli, choć zakres ich zastosowania jest szeroki oraz dopasowany do bieżących potrzeb użytkownika.

W naszym asortymencie można znaleźć wiele rozmiarów, styli montażu oraz sposobów otwarcia. W zależności od rodzaju spełniane są normy wymagane w przemyśle, dzięki czemu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość.

Łączniki śrubowe na uwięzi dostosowują się do przestrzeni w aplikacji i dostępu do niej – w tym miejsc trudnodostępnych. W celu zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną, zachęcamy do przejścia do poszczególnych katalogów produktowych. Zostały zamieszczone w nich również takie informacje, jak zastosowanie, wykorzystane materiały i wiele więcej.

SERIA 5T

SERIA 09, 12, 17

SERIA 47

SERIA N7