Komponenty montażowe

Wszystkie produkty obecne w naszej ofercie, stanowią niezbędne elementy wielu konstrukcji. W asortymencie umieściliśmy nity wbijane, które znajdują zastosowanie m.in. w różnego typu ścianach. Dzięki temu, że zostały wykonane z aluminium są wysoce odporne na negatywne skutki warunków atmosferycznych. Oprócz nich znajdą Państwo zaciski sprawdzające się podczas łączenia m.in. przewodów. Objęcie nimi wybranych elementów zapewnia wieloletni i silny uścisk. Dodatkowo, oferujemy śruby i gniazda wykonane z ocynkowanej stali.

Wśród propozycji naszych komponentów montażowych umieściliśmy również uszczelki gumowe wykonane z niebywale wytrzymałej mieszanki. Dzięki temu, produkty te wykazują pełną elastyczność i nie kruszą się mimo upływu lat. Doskonale zabezpieczają krawędź, na której są umieszczone. Ich odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że nie ześlizgują się z niej, w pełni zachowując swoją funkcjonalność.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dokładną specyfikacją wszystkich oferowanych przez nas komponentów montażowych, które dzięki swojej uniwersalności, idealnie znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

SERIA 38/10

Nity wbijane. Dostępne w sześciu różnych średnicach i wielu długościach.  Dzięki wykonaniu z aluminium i stali nierdzewnej są odporne na korozję co pozwala na użycie w warunkach zewnętrznych.

Dane techniczne

SERIA NY „Cable clamp”

Zacisk wykonany z tworzywa spełnia normy planości UL94-V2. Nie wymaga żadnych narzędzi montażowych. Dostępne trzy długości oraz kolory czarny i biały.

Dane techniczne

SERIA DM

Śruby i gniazda przeznaczone do montażu modułów w szafach serwerowych „rack” pod otwory 9,5 mm x 9,5 mm. Wykonane ze stali ocynkowanej.

Dane techniczne

SERIA GA

Uszczelki gumowe dostępne w wielu rodzajach.

Dane techniczne