Rączki z dociskiem żeńskie

Wieloletnia dystrybucja osprzętu do urządzeń technicznych oraz maszyn renomowanego producenta Rencol Components LTD sprawiła, że dziś z powodzeniem jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dziesiątki wysokiej jakości komponentów. Znajdują one zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, zarówno w dużych, jak i w małych przedsiębiorstwach. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom znajdujące się w tej kategorii rozwiązania, jakimi są rączki z dociskiem (żeńskie) w wielu wariantach konstrukcyjnych oraz materiałowych.

Proponowane żeńskie rączki z dociskiem mogą zostać wykonane z takich materiałów, jak wzmocniony nylon, odlew cynkowy, a także czerniona lub nierdzewna stal. Wykorzystane zostały także dodatkowe komponenty z tworzyw sztucznych dla komfortowej eksploatacji.

Oferujemy między innymi indeksowe oraz ergonomiczne modele, a także regulowaną dźwignię naciągu w kilku wersjach wymiarowych. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami, a także poszczególnymi podstronami produktowymi, gdzie została zamieszczona specyfikacja techniczna.

Model 01F CH – Female Indexed Clamping Handle

Dane techniczne

Model 02F CH – Female Ergonomic Indexed Clamping Handle

Dane techniczne

Model 03F CH – Female Indexed Clamping Handle

Dane techniczne

Model 04F CH – Female Die Cast Zinc Indexed Clamping Handle

Dane techniczne

Model 05F ATL – Female Adjustable Tension Lever

Dane techniczne

Model 05F CH – Female Stainless Steel Indexed Clamping Handle

Dane techniczne