Kratki wentylacyjne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa specjalizującego się w dystrybucji zamknięć przemysłowych przeznaczonych do użytku profesjonalnego, dostępne są wyroby brytyjskiego producenta Rencol. Jest to firma znana z wytwarzania bardzo wytrzymałych blokad, kół kontrolnych, pokręteł, rękojeści oraz zawiasów. W tej kategorii prezentujemy natomiast wysokiej jakości kratki wentylacyjne.

Oferta obejmuje produkty wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 304 – posiadamy zarówno podwójne, jak i pojedyncze kratki wentylacyjne polerowane elektrolitycznie, dzięki czemu wykazują one doskonałą odporność na czynniki zewnętrzne. Zaletą tego typu wyrobów jest również niesamowicie gładka powierzchnia, która nie przyciąga cząsteczek zanieczyszczeń, a więc łatwo utrzymać ją w czystości.

Zastosowanie tego typu wyrobów marki Rencol pozwala uzyskać odpowiednią cyrkulację powietrza w całym budynku, co z kolei zapobiega rozwojowi pleśni w rogach pomieszczeń. Warto również podkreślić, że model 02 MV dostępny jest w trzech wariantach różniących się wysokością, dzięki czemu bez trudu dobiorą Państwo produkt o odpowiednich wymiarach.

Model 01 MV – Podwójna, metalowa krata wentylacyjna

Dane techniczne

Model 02 MV – Pojedyncza, metalowa kratka wentylacyjna

Dane techniczne