Gałki stożkowe

Nasze produkty dostępne są w dwóch wariantach – w wersji żeńskiej i wciskanej, a także w różnorodnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdą Państwo taki produkt, który będzie perfekcyjnie pasował do konkretnego modelu urządzenia lub maszyny. Oferowane przez nas gałki stożkowe charakteryzują się bardzo długą żywotnością, ponieważ wykonano je z wyselekcjonowanych materiałów przetestowanych przez profesjonalny dział zapewnienia jakości.

W razie potrzeby chętnie służymy pomocą w doborze właściwych gałek stożkowych do danego zastosowania w różnych gałęziach przemysłu – nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą specjalistyczna i doświadczeniem, klienci wielokrotnie doceniali już ich cenne porady.

Prezentowane tutaj wyroby praktycznie nie wymagają konserwacji i można je bezpiecznie użytkować przed długie lata, pamiętając oczywiście o zachowaniu warunków eksploatacyjnych zalecanych przez producenta.

Nie inwestuj w półśrodki, postaw na rozwiązania technologiczne opracowane przez uznanych na rynku producentów! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

Southco

Postaw na najnowocześniejsze technologie i systemy zamknięć prosto z USA! Trudno o lepsze rozwiązania dla zastosowań przemysłowych – produkowane przez Southco zamki, komponenty montażowe, zawiasy i różnego rodzaju uchwyty to gwarancja długiej żywotności i najlepszych parametrów technicznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich systemów do konkretnych potrzeb.

Rencol

Renomowany, brytyjski producent wysokiej jakości akcesoriów i osprzętu do różnego rodzaju maszyn wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Produkty wychodzące z fabryk firmy Rencol to przede wszystkim gałki i pokrętła, koła kontrolne, korby, a także uchwyty przemysłowe, rączki z dociskiem i zawiasy o niesamowitej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Colson

Największy na świecie dostawca zestawów kołowych do zastosowań przemysłowych. Asortyment produktów tej firmy obejmuje między innymi zestawy aparaturowe i specjalistyczne, dedykowane specjalnie np. branży piekarniczej lub medycznej, a także koła pneumatyczne i antystatyczne. Posiadamy ponadto wyroby przeznaczone do eksploatacji w wysokich temperaturach, a także wykonane z materiałów nierdzewnych.

Model 22F PK – Gałka stożkowa z otworem gwintowanym

Dane techniczne

Model 22SF PK – Gałka stożkowa nabijana na trzpień

Dane techniczne

Model 23F PK – Gałka stożkowa z otworem gwintowanym

Dane techniczne

Model 23SF PK – Gałka stożkowa nabijana na trzpień

Dane techniczne