ZAMKI Z RYGLEM

SERIA 01

Zamki wpuszczane o niskim profilu. Uchwyt może być wykonany z tworzywa ABS, korpusy wykonane ze stali ocynkowanej. Możliwość zamykania wielopunktowego.

Dane techniczne

SERIA 19

Zamki z gumą spęczniającą zastępującą klasyczny rygiel. Szybkie i proste otwarcie bez przekręcania uchwytu. Uchwyty wykonane z tworzywa lub metalu.

Dane techniczne

SERIA 24

Wytrzymała konstrukcja i estetyczny wygląd sprawia że zamki te doskonale nadają się do stosowania w wielu dziedzinach przemysłu, a szczególnie w pojazdach przeznaczonych do poruszania się poza drogami publicznymi. Uchwyt w kształcie litery „T” zapewnia pewny chwyt. Rygiel może być zamontowany na stałe lub z regulacją. Wykonanie ze stopu cynkowo-aluminiowego, stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej.

Dane techniczne

SERIA 49

Posiada jeden kompaktowy rozmiar. Szybki montaż jest możliwy jedynie poprzez przykręcenie jednej śruby. Instalowany jest w panelach o grubości od 1 mm – 8 mm. Strzałka na zamku pokazuje kierunek w którym jest skierowany rygiel, a sprężyna reguluje zakres zamknięcia i zmniejsza wpływ wibracji.

Dane techniczne

SERIA 61

Zamki głównie przeznaczone do montażu w szklanych gablotach. Różne rodzaje uchwytów oraz szeroki zakres zamykania.

Dane techniczne

SERIA 68

Bardzo wytrzymały zamek, utrzymuje nawet do 130 kg obciążenia statycznego, do tego wiele rodzajów eleganckich, błyszczących uchwytów nadaje mu estetyczny wygląd. Wykonany ze stali ocynkowanej z dużym zakresem zamykania. Możliwość otwarcia w lewą lub prawą stronę, do tego opcja z otwarciem wielopunktowym.

Dane techniczne

SERIA 69

Podobnie jak w serii 49 strzałka wskazuje położenie rygla. Korpus zamka wykonany ze stali ocynkowanej, a uchwyt ryflowany z tworzywa. Dostępne trzy wielkości z regulacją rygla, co ułatwia dostosowanie zakres zamknięcia.

Dane techniczne

SERIA 92

Kompaktowe zamki z uchwytem w kształcie litry „T” i „L”. Zamek wykonany z metalu, chromowany lub lakierowany na czarno. Posiada możliwość zamykania w wielu punktach.

Dane techniczne

SERIA E5

Zamki serii E5 dostępne w wielu ciekawych rozwiązaniach. Nadają się do szerokiego zastosowania w każdej dziedzinie przemysłu. Materiały odporne na korozję zwiększają ich wytrzymałość. Niektóre produkty spełniają wymogi NEMA 4 i  IP65.

Dane techniczne

SERIA H3

Podłużny zamek serii H3 wykonany jest z metalu lub tworzywa oraz dostępny w dwóch wielkościach. Wersja uszczelniana spełnia normy NEMA4/ IP66 przystosowana do użytku w warunkach zewnętrznych, a dodatkowo ma możliwość zamknięcia wielopunktowego. Bardzo duża różnorodność zamknięć włączając również zamknięcie na kłódkę.

Dane techniczne