Zamki i wkładki na klucze

Często najlepsze rozwiązania to te standardowe, nie posiadające żadnych dodatkowych, niepotrzebnych mechanizmów czy innych komponentów. W szczególności dotyczy to zwykłych pomieszczeń, w których nie są przechowywane żadne wrażliwe dane i informacje, a zarazem brak specjalistycznego zabezpieczenia nie stwarza zagrożenia dla pracowników. Jeżeli tym właśnie wyróżniają się poszczególne części budynku, warto zastosować oferowane przez nas zamki uniwersalne, które mogą być zamykane zarówno w lewą, jak i prawą stronę.

Oferujemy zamki uniwersalne producenta, który dostarcza nie tylko na rynek Polski, ale również międzynarodowy najwyższej jakości zabezpieczenia już od ponad 20 lat! Southco to marka ceniona już na całym świecie, dzięki udostępnianiu wyłącznie najsolidniejszych produktów. W tej kategorii mogą Państwo wybrać spośród rozwiązań lakierowanych proszkowo na czarno lub chromowanych (wykonanych ze stopu cynku z aluminium i miedzią). Przygotowaliśmy także praktyczne wkładki, które doskonale współgrają z pozostałymi modelami w ofercie.

SERIA CM

Małe, proste zamki, wykonane ze stopu ZnAl lakierowanego proszkowo na czarno lub chromowane. Dostępne we wersji spełniającej normy NEMA 4 i IP65, zamykane w lewą lub prawą stronę.

Dane techniczne

SERIA PK

Prosty zamek o niewielkim rozmiarze wykonany ze stopu ZnAl chromowany. Zamykany w lewą lub prawą stronę na specjalny klucz – „tubular key”.

Dane techniczne

SERIA PT

Wkładki do zamków. Przystosowane jedynie do produktów Southco.

Dane techniczne