Seria m5 dla marine

Zalety wyrobów z serii M5 dla Marine

Warto przede wszystkim podkreślić, że wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie zostały przetestowane pod kątem zastosowania w bardzo wymagających warunkach – dlatego mogą być Państwo pewni, że niezależnie od rodzaju wybranego elementu do drzwi przesuwnych, będzie się on charakteryzował bardzo długą żywotnością. Do ich produkcji stosuje się bowiem wyłącznie wysokogatunkowe materiały, takie jak choćby stal nierdzewna 316 zawierająca kilka procent molibdenu w składzie. Dzięki temu produkty prezentowane w tej kategorii wykazują zwiększoną odporność na wysokie temperatury panujące w maszynowniach jednostek pływających oraz sól w wodzie morskiej.

Zaletą uchwytów magnetycznych, zaczepów sufitowych i elementów do drzwi przesuwnych jest ponadto szeroka gama rozmiarów i wariantów opcjonalnego wyposażenia – dlatego bez trudu można je dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą systemów zamknięć z serii M5 dla Marine od renomowanego i znanego na całym świecie producenta Southco.

M5 do drzwi przesuwnych

M5 magnetyczny do drzwi przesuwnych

M5 dociskowe z uchwytem D

M5 dociskowe z zabudowanym uchwytem D

M5 dociskowe z uchwytem T

M5 zatrzaskowy

M5 uchwyty i zaczepy do drzwi

M5 uchwyty magnetyczne

M5 zaczep sufitowy