Wyposażenie hal produkcyjnych i magazynów

Ważnym składnikiem naszej oferty jest AMBOS.IO, czyli niezwykle elastyczne narzędzie, za pomocą którego w wygodny sposób można projektować procesy robocze, zarządzać nimi i weryfikować ich wykonanie. Do największych zalet tej kompaktowej stacji montażowej należy przede wszystkim możliwość szybkiego wdrażania nowych pracowników – urządzenie krok po kroku prowadzi ich przez cały proces i precyzyjnie pokazuje, które części należy pobrać bądź zainstalować w danym momencie. Dostępne wyposażenie hal produkcyjnych i magazynów marki FATH obejmuje jednak znacznie więcej elementów: wśród nich znajdują się modułowe systemy sortowania towaru FLOWSORT o bardzo wysokiej wydajności – nawet do 6000 produktów na godzinę! Warto też podkreślić, że system jest absolutnie bezkonkurencyjny pod względem kosztów eksploatacji, gdyż zużycie energii jest bardzo niskie ze względu na zastosowanie silników zasilanych napięciem 24 V.

Kompleksowe wyposażenie magazynów i hal produkcyjnych od FATH

Można u nas zamówić również rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo i ułatwiające wykonanie codziennych zadań związanych np. z transportem towaru. Do wyznaczania tras, po których będą się poruszać wózki widłowe oraz piesi, polecamy oznakowania poziome. To funkcjonalne wyposażenie magazynu lub hali produkcyjnej można z łatwością zamocować do praktycznie wszystkich posadzek przemysłowych. Przy realizacji procesów transportowych niezbędne okażą się natomiast wózki i platformy do przewożenia wszelkiego rodzaju materiałów. Produkty tego typu można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach czystych (clean room), jak i w innych szczególnie wrażliwych środowiskach roboczych. Ofertę uzupełniają prowadnice do kół – takie wyposażenie hal produkcyjnych oraz magazynów dostępne jest w licznych wariantach wykonania i pozwala zaoszczędzić ogromną ilość miejsca.

Wśród dostępnych produktów znajdują się ponadto tablice suchościeralne oraz stabilne, ergonomiczne uchwyty do markerów. Po więcej informacji na temat wszystkich prezentowanych w tej kategorii rozwiązań zachęcamy do kontaktu lub do sekcji „Dane techniczne”.

Postaw na nowoczesne wyposażenie hal produkcyjnych i magazynów, zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom marki FATH!

AMBOS.IO

OZNAKOWANIA POZIOME

PROWADNICE DO KÓŁ

SYSTEM SORTOWANIA TOWARU

TABLICE SUCHOŚCIERALNE

UCHWYTY DO MARKERÓW

WÓZKI I PLATFORMY TRANSPORTOWE