Koła przemysłowe

Oferujemy bardzo szeroki asortyment profesjonalnych produktów marki Colson. W naszej ofercie znajdą Państwo koła przemysłowe podzielone na trzy kategorie pod względem udźwigu:

  • produkty do udźwigów małych - od 50 do 250 kg
  • produkty do udźwigów średnich - od 160 kg do 600 kg
  • produkty do udźwigów dużych - maksymalnie do 2200 kg

Przemysłowe zestawy kołowe dostępne są w wersji na łożyskach igiełkowych, ślizgowych, kulkowych, a także na podwójnych łożyskach kulkowych i podwójnych łożyskach stożkowych.

Polecamy także koła i zestawy aparaturowe przeznaczone do różnego rodzaju wózków i przenośników przemysłowych. W tym segmencie dysponujemy produktami instytucjonalnymi na łożyskach ślizgowych o nośności w zakresie od 40 do 120 kg. Można je wyposażyć w specjalne osłony chroniące przed wnikaniem zanieczyszczeń. Dostarczamy również zestawy tworzywowe wykonane z poliamidu cechującego się bardzo dużą wytrzymałością na odkształcenia i temperaturę. Bardzo dużą popularnością wśród producentów mebli cieszą się natomiast nasze niezwykle funkcjonalne kółka meblowe, które doskonale sprawdzą się m.in. w biurach. Dzięki swoim parametrom, produkty te nie niszczą podłóg i nie rysują powierzchni, niektóre z oferowanych przez nas modeli wyposażone są w hamulec.

Przygotowaliśmy również produkty specjalistyczne przystosowane do użytkowania w specyficznych warunkach występujących w określonych branżach, np. w branży wędzarniczej i piekarniczej, a także w placówkach medycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdą Państwo także rozwiązania nierdzewne, antystatyczne, przeznaczone do wysokich temperatur, pneumatyczne, nadające się do skrzyń, a także wózków transportowych i sklepowych oraz dzieży. Istnieje również możliwość zamówienia specjalnych zestawów kołowych typu cargo, które wyśmienicie sprawdzą się w przemyśle ciężkim, centrach dystrybucyjnych, a także na lotniskach.

Posiadamy ogromny wybór profesjonalnego osprzętu dla naszych produktów przemysłowych: są to między innymi hamulce nożne, mocowania do rusztowań, rolki, zestawy samonastawne, a także płytki obrotowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Koła i zestawy przemysłowe

Małe udźwigi od 50 kg do 250 kg.

Średnie udźwigi od 160 kg do 600 kg.

Duże udźwigi do 2200 kg.

Koła i zestawy aparaturowe

Instytucjonalne

Tworzywowe

Meblowe

Koła i zestawy specjalistyczne

Do piekarni

Do wysokich temperatur

Do wózków transportowych

Do dzieży

Nierdzewne

Do skrzyń transportowych

Do wózków sklepowych

Medyczne

Cargo

Antystatyczne

Koła pneumatyczne

Produkty do innych zastosowań

Do rusztowań

Hamulce nożne

Rolki

Inne opcje mocowań

Akcesoria