ZAMKI ZATRZASKOWE Z CIĘGNEM

Zamki

SERIA R4

Charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia. Wykonane ze stali lub stali nierdzewnej. Dwa sposoby otwarcia: ręcznie lub poprzez cięgno zamontowane do wyzwalacza. Dostępne w kilku wielkościach.

Dane techniczne

Wyzwalacze mechaniczne

SERIA AC

Wyzwalacze mechaniczne mają różne sposoby otwarcia, materiał wykonania oraz wielkość. Stosowane mogą być w wielu dziedzinach przemysłu. Zamek otwierany może być za pomocą wyzwalacza w postaci przycisku lub wielu formach uchwytów. Dodatkowe zamknięcie na klucz zabezpiecza aplikację.

Dane techniczne | Dane techniczne

Wyzwalacze elektroniczne

SERIA AC-EM

Wyzwalacz elektroniczny zamontowany za pomocą blaszki łączącej do zamka serii R4-05. Dostępny z kablem lub bez.

Dane techniczne

Cięgna

Seria AC

Cięgna służą do łączenia klamki (wyzwalacza) z zamkiem. Giętkie i dopasowujące się do aplikacji mogą być prowadzone w wybranym kierunku oraz zajmują bardzo mało miejsca. Dostępne o wielu długościach i rodzajach. Cięgna o niestandardowych wymiarach produkowane są na zamówienie.

Dane techniczne

Rozdzielacz cięgien umożliwiający połączenie dwóch zamków do jednej klamki lub odwrotnie

  • Wysoka wytrzymałość, konstrukcja odporna na korozję
  • Łatwe dopasowanie do klamek Serii AC i zamków Serii R4

Dodatkowe akcesoria

W akcesoriach dodatkowych znajdują się bolce (zaczepy), na których blokuje się zamek (opisane w zakładce Zamki – seria R4), czarne lub białe łączniki zamka z cięgnem oraz uchwyty mocujące cięgno i rozdzielacz cięgien AC-05 (opisane w zakładce cięgna – seria AC).