ZAMKI WIELOPUNKTOWE

SERIA C4

Wytrzymała konstrukcja zamka, profil nie odstający od powierzchni oraz trzy punkty równomiernie dociśnięte zapewniają ochronę przeciw wandalizmowi i możliwość montażu w miejscach podatnych na warunki atmosferyczne. Spełnia normy NEMA 4, IP66 oraz EMI. Pasuje do drzwi zewnętrznych o grubości od 1,5 mm do 4,5 mm i może być stosowany do drzwi o podwójnych ściankach. Cały system składa się z kilku elementów.

Dane techniczne

SERIA F2

System zamknięć F2 posiada funkcję docisku i jest przeznaczony do aplikacji znajdujących się w pomieszczeniach. Dostępne są dwa rodzaje klamki: wykonanej z tworzywa ABS lub wpuszczanej ze stali. Pręty są o różnych długościach, od 125 mm do 875 mm, do nich przymocowane są plastikowe wsuwki wchodzące w stalowe zaczepy.

Dane techniczne

SERIA M3

Cały system ma trzy rodzaje klamek z możliwością zamknięcia na klucz. Spełnia wymagania NEMA4, IP66 dzięki równemu dociskowi uszczelki w jednej linii oraz EMI. Wykonane ze stopu ZnAl, lakierowane proszkowo na czarno i stali ocynkowanej.

Dane techniczne

SERIA H3

Zamki są wykonane ze stopu ZnAl lakierowane proszkowo na czarno lub chromowane. Posiadają wiele sposobów zamknięć zarówno na klucz i kłódkę oraz są uszczelniane.

Dane techniczne

Pręty i akcesoria

SERIA A5

Seria A5 zawiera dwa rodzaje prętów blokujących: z kółkiem na końcu pręta oraz bolcem. Pręty blokujące stabilizowane są przez prowadnicę, tak aby pręt nie uległ wygięciu i precyzyjnie zamykał drzwi. Mechanizm do zamykania w wielu punktach serii A5 połączony jest bezpośrednio z zamkiem oraz prętami.

Dane techniczne | Dane techniczne

SERIA H3

Mechanizm do zamykania w wielu punktach serii H3 jest przystosowany jedynie dla zamków serii H3. Bazuje na systemie zębatek, które wysuwają i chowają pręty.

Dane techniczne