ZAMKI DRZWIOWE

Zamki do drzwi przesuwnych

SERIA MF

Zaprojektowany specjalnie z myślą o szybkim i łatwym montażu na drzwiach o średnicy 12,5 mm (50 „), może również być instalowany w drzwi o cieńszym profilu dzięki dystansowi. Dostępne w kształcie owalnym oraz prostokątnym. Zamknięcie na klucz oraz od środka.

Dane techniczne

SERIA MG

Wykonane z tworzywa lub stali nierdzewnej, dostępne w dwóch kształtach. Specjalne zamknięcia zamka na PIN zapewniają dodatkowe zabezpieczenie. Montaż w profilach o grubości 12 mm i 22 mm.

Dane techniczne

SERIA MM

Wytrzymała konstrukcja, odporne na korozję materiały i estetyczny wygląd sprawiają, że te zamki są przystosowane do stosowania w warunkach środowiska morskiego. Różne akcesoria, uchwyt tłumiący grzechot, blokada do drzwi zapewniająca ich stałe otwarcie i zaczepy zapewniają ich cichsze i bardziej niezawodne użytkowanie na wzburzonym morzu.

Dane techniczne

Zamki do drzwi uchylnych

SERIA MA McCoy

Estetyczny zamek do drzwi uchylnych, dostępny w kilku wersjach. Posiada funkcję zamknięcia na klucz lub przekręcaną gałkę oraz opcjonalnie rygiel zapobiegający wibracjom. Szeroka gama wykończenia zamka.

Dane techniczne | Dane techniczne

SERIA MC Compact

Te atrakcyjne, kompaktowe zamki są montowane na dwa sposoby. Łatwo się je instaluje oraz pasują do różnych grubości drzwi. Dodatkowo można zamówić uchwyt przytrzymujący drzwi w pozycji otwartej. Posiada opcję awaryjnego otwarcia drzwi.

Dane techniczne

SERIA ME Offshore

Zamek “Offshore” występuje w trzech wersjach montażowych dla lepszego dopasowania do panelu. Wykończenie zamka może być w chromie, aluminium lub czarne. Zamknięcie na klucz oraz od środka.

Dane techniczne

SERIA MR Omni

Zamki serii MR o owalnym kształcie mogą być używane do drzwi uchylnych oraz przesuwnych w zależności od wybranego modelu. Nie posiada zamknięcia na klucz, jedynie blokadę od wewnętrznej strony.

Dane techniczne

SERIA TM Swim

Składa się z dwóch części: zamka i zaczepu. Montowany jest na powierzchni panelu. Przy tej wersji otwarcie drzwi następuje poprzez obrót zamka o 90°.

Dane techniczne